Біль


Найчастіше до невролога звертаються  пацієнти з головним  болем та  болем  у  спині, шиї або кінцівках, який пов'язаний з проблемами хребта.

Особливо ця проблема стосується тих,  хто проводить багато часу сидячи — за кермом, за компьютером тощо. Люди часто страждають  від  болю в попереку, але рідко звертають на це увагу. Вважається, що ця хвороба не піддається лікування та проходить сама. Але насправді , все може бути набагато складніше. 

Причини болю в спині дуже різноманітні: міофасціальний синдром, компресійний перелом, міжхребцева грижа, спондилолістез, хвороба Бехтерєва.

Біль у спині може бути гострим та хронічним.

Неврологи центру Нейросвіт допоможуть разставити пріоритети , виявити причини, та призначать  адекватне лікування. Підберуть необхідну фізичну нагрузку в кожному  конкретному випадку.

Лікування


Первинна причина  болю — запалення. Біль запускає сладні механізми, перетворюючись на самостійний травмуючий фактор, який погіршує пребіг хвороби та стан пацієнта. Тому сучасна медицина закликає  не терпіти біль, а як можна скоріше позбавитись його, розглядаючи  знеболення як один з необхідних компонентів будь-якого лікування. Блокада розриває патологічне коло «біль — спазм — біль», дозволяє разслабити м'язи, відновити нормальне кровопостачання в зоні спазму, збільшити амплітуду рухів у суглобах. Блокада единий спосіб постачання  ліків  напряму в зону дії, так як  лікар вводить медикаменти прямо в осередок патологічних змін. Це дозволяє використовувати мінімально необхідні дози для максимально эфективної дії.

Електротерапія


Электротерапія – это метод лікування, який базується на використанні  різних  видів электричного струму, для лікування  болю різного походження. Наша сучасна  апаратура дозволяє використовувати  більше  38 видів струму і це , на сьогодні, найбільше на території України. Электротерапяя абсолютно безпечна, безболісна та не викликає дискомфорту. Цей метод лікування широко використовується в медицині багато років та вдосконалюється з кожним роком.

Показання до электротерапії:

- захворювання хребта та суглобів (остеохондроз, міжхребцева кила, спонділоартроз)

- захворювання периферичних нервових корінців  (післятравматичні та післягерпетичні  невропатії та  невралгії)

- міофасциальний та міотонічний синдром  (спазм и слабость мышц)

- гострий та хронічний больовий синдром  (біль в шийному, грудному, попереково-крижовому відділах)

- хвороба Бєхтерєва

- вегето-судинна дистонія

- укріплення м'язевого корсету

- покращення кровопостачання та трофіки тканин

- тендовагініти

- фиброміалгії

- головний біль напруги, головокружіння

- плечелопатковий періартроз, эпікондиліт

Протипокази:

- эпілепсія

- лихоманка

- онкологічні захворювання

- інфекції

- гострі порушення кровообігу

- гіпертонічна хвороба 3 ст

- гострий  тромбоз

- кровотеча

- вагітність

- туберкульоз

- розсіянний склероз

- хвороба Паркінсона